Семінар для суб’єктів пробації проведений безоплатною правовою допомогою.

Семінар для суб’єктів пробації проведений безоплатною правовою допомогою.

07 травня у приміщенні Верхньодніпровського міськрайонного відділу пробації начальником Вільногірського бюро правової допомоги для засуджених начальником бюро Нужною Оксаною проведено семінар на тему «Відповідальне батьківство» в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час проведення семінару батьки мали змогу отримати актуальну інформацію про механізми реалізації та захисту прав дитини на належне утримання та безпечне освітнє середовище, про розмір, підстави та порядок нарахування аліментів, нових правил виїзду з дитиною за кордон, порядку отримання податкової знижки на навчання та порядку отримання послуги «Муніципальна няня».

За результатами проведення семінару прийнято рішення про необхідність періодично проводити подібні заходи із питань, які набувають актуальності та потребують обговорення.

Луценко Наталя
заступник начальника Верхньодніпровського міськрайонного відділу