Звернення народного депутата України Олега Кришина з нагоди 62-ої річниці з Дня заснування м. Вільногірськ.

08.08.2018

Шановні, рідні мої вільногірці!

Саме так хочу звернутися до вас у ці дні, коли ми разом відзначаємо День народження рідного міста. Вільногірськ ще молодий, але зміг об`єднати всіх нас, зробити великою дружною родиною. Місто – це в першу чергу ви, його жителі. Саме ви щодня своєю працею, своїм ставленням до нього і один до одного розбудовуєте власне майбутнє. Ваші особисті досягнення – це й успіхи міста. Ваші можливості – його можливості. Я щиро бажаю Вільногірську і всім вам процвітання.

Хай ваше місто відкриває для вас широкі шляхи до успіху. Хай дарує радість від спілкування зі своїми родинами, друзями. Хай саме тут, у Вільногірську, вас оточують комфорт і затишок.

Удачі тобі, Вільногірськ! Гарного піднесеного настрою вам, вільногірці! Будьте щасливими, і тоді щасливим буде ваше місто. Зі святом!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО!!

Народний депутат України Олег Кришин