Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Шукаємо роботу разом

28.11.2019

Державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу.

На замовлення ТОВ «Омега» (мережа продуктових супермаркетів « Варус») 27 листопада 2019 року в приміщені Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості відбулася міні - ярмарка вакансій. Для участі у заході були запрошені особи, зареєстровані у службі зайнятості як безробітні. Від роботодавця був присутній менеджер з персоналу. У зв’язку з відкриттям у нашому місті супермаркету, на постійну роботу запрошуються продавці-касири, вантажники, прибиральники, пекарі, комірник. Представник ТОВ «Омега» розповів про умови та оплату праці, запропонував претендентам на роботу надати анкети. Після вивчення анкетних даних  безробітні будуть запрошені на особисту співбесіду. За результатом співбесіди буде вирішуватись питання працевлаштування.

Безробітні мали можливість отримати відповіді на питання, які турбують в першу чергу. Це: розмір заробітної плати, графік роботи, вимоги до кандидата.

Захід пройшов в робочій доброзичливій атмосфері.

        

 


« Повернутись