Служба зайнятості провела вебінар з техніки пошуку роботи

21.07.2021

20 липня 2021 року провідним фахівцем з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталією Бондаренко проведено вебінар для зареєстрованих безробітних з техніки пошуку роботи за темою «Сучасні джерела пошуку роботи». У заході взяли участь 6 осіб.

Перша половина вебінару була більш теоретичною: надано інформацію щодо вмілого планування пошуку роботи, продемонстровано формулу оптимального вибору професії. Під час другої половини вебінару презентовано конкретні джерела інформації про вакансії, починаючи з офіційного сайту Державної служби зайнятості, що має найбільшу базу актуальних вакансій в Україні.

Наприкінці заходу фахівцем служби зайнятості надано оперативну інформацію щодо працевлаштування та заходів, що будуть проводитись найближчим часом. Також презентовано актуальні вакансії підприємства «Інтерпайп НІКО ТЬЮБ» та наголошено на можливості навчання за професією «машиніст крана металургійного виробництва» на базі науково-виробничої групи цього підприємства з подальшим працевлаштуванням.

Підсумовуючи вищесказане, Бондаренко Наталія звернулась до слухачів з проханням бути активними під час пошуку роботи та ефективно використовувати всі можливості.