Співпраця служб зайнятості та держпраці щодо легалізації трудових відносин

27.07.2021

У рамках здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про працю юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю, зокрема з питань виявлення неоформлених трудових відносин, директором Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Котляр Тетяною Миколаївною була проведена робоча зустріч з начальником відділу з питань додержання законодавства про працю у Кам’янському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Віктором Міщуком та головними державними інспекторами: Оксаною Лапенко і Наталією Ярко.

Під час зустрічі було обговорено питання щодо закінчення інформаційно-роз’яснювальної компанії суб’єктів господарювання з питань неоформлених трудових відносин. Була надана інформація щодо початку інспекційної кампанії з питань виявлення незадекларованої праці. Також в інформаційних куточках філії було розміщено інформаційні матеріали щодо початку інспекційної кампанії.

Наприкінці зустрічі Тетяна Котляр наголосила на тому, що незадекларована праця є великою перешкодою у забезпеченні зростання економіки країни, у дотриманні гарантій соціального захисту населення, та виразила сподівання на подальшу плідну співпрацю.