Співпраця з GIZ продовжується.

05.12.2018

Вільногірськ продовжує співпрацю з німецькою компанією GIZ. Днями міський голова Володимир Василенко мав зустріч з представниками цієї компанії, на якій було опрацьовано ряд питань стосовно створення належних умов для роботи Центру надання адміністративних послугм.Вільногірськ.

Михайло Кравцов, заступник директора Департаменту муніципальних послуг Кам’янської міської ради -ментор GIZ, поділився рекомендаціями щодо удосконалення роботи нашого міського центру.

Він відзначив професійність працівників Вільногірського ЦНАП і високий рівень надання ними послуг населенню.

У ході зустрічі були детально опрацьовані питання стосовно реконструкції будівлі колишньої аптеки під приміщення для нашого центру, створення комфортних умов для роботи з населенням, розширення асортименту послуг, які може надавати ЦНАП.

Міський голова Володимир Василенко підписав план спільних дій щодо удосконалення надання адміністративних та соціальних послуг у ЦНАП м. Вільногірськ.

Після обговорення актуальних питань представники GIZ оглянули будівлю і познайомилися з проектом реконструкції приміщення. Як постійний і надійний партнер німецької компанії, місто розраховує на фінансову підтримку з боку GIZ. Мова йде майже про 2 мільйона гривень. Міський голова Володимир Василенко висловив надію, що вже наступного року заплановане вдасться реалізувати.