Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Спочатку – зустріч з реєстратором.

25.09.2019

Керівник – це працівник, який очолює організацію і несе всю повноту відповідальності за результати роботи очолюваного ним колективу. Так само й керівники підрозділів служби зайнятості підходять до виконання своїх обов’язків ретельно і відповідально. Останнім часом вони виконують ролі реєстраторів.

Починаючи з січня 2019 року у Державній службі зайнятості відбулися зміни, які передбачають новий підхід до обслуговування безробітних осіб. Згідно цих змін клієнт, бажаючий скористуватися послугами служби зайнятості, спочатку потрапляє на прийом до реєстратора. Завданням реєстратора є з’ясування потреб людини, інформування про послуги служби зайнятості, внесення персональних даних до картки особи, підбір підходящої роботи.

Директор Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Котляр Тетяна теж долучилась до процесу реєстрації безробітних. З метою якісного підбору  підходящих вакансій та прискорення працевлаштування, вона  запропоновує безробітним скласти резюме, відвідати заходи служби зайнятості, проводить первинне профілювання – оцінку можливостей працевлаштування людини.

Варто зазначити, що Тетяна Миколаївна  виконуючи функції реєстратора  досконало володіє навичками ефективної комунікації з клієнтом. Директор філії зазначила: «У перший день роботи реєстратором трішечки хвилювалась, розуміючи свою відповідальність. Але враховуючи стаж роботи у службі зайнятості швидко опанувала ситуацію, бо розумію, що від якості встановлення контакту із клієнтом, ефективної комунікації залежить подальша співпраця безробітного з фахівцем служби зайнятості та питання оперативного працевлаштування.»


« Повернутись