Спорт –це мистецтво. Творча зустріч з Ігорем Іцхакіним

13.09.2019

СПОРТ – ЦЕ МИСТЕЦТВО

12 вересня у міській бібліотеці відбулась творча зустріч із тренером-викладачем секції настільного тенісу спортивного комплексу «Авангард» Ігорем Іцхакіним. Вона продовжила цілу серію культурних заходів, що проходять у Вільногірську під патронатом міського голови Володимира Василенка за ініціативи депутата Вільногірської міської ради Володимира Смирнова та за сприяння департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради у тандемі з громадською організацією «Громадська сила».

34 роки трудової діяльності Ігор Юрійович присвятив розвитку та популяризації цього виду спорту у нашому місті. Його спочатку власне дитяче захоплення настільним тенісом переросло у справу життя, а в місті виросла ціла плеяда успішних спортсменів.

На зустріч у бібліотеку завітали колеги та учні тренера, численні друзі, рідні. Від імені міського голови Володимира Василенка та від себе особисто тренера привітав секретар міської ради і давній друг Ігоря Іцхакіна Володимир Смирнов. Теплі слова на адресу тренера прозвучали від начальника відділу культури, національностей і релігій ДСГП Лариси Нескоромної та голови міського осередку ГО «Громадська сила» Олександра Бобошка.

Ігор Іцхакін не просто висококласний спеціаліст, а й творча особистість. Поет і бард, він подарував у своєму виконанні чудові пісні, а юні декламатори КЗ «Дитяча музична школа» прочитали авторські вірші тренера. Оптимізм, романтика, любов до людей, до спорту – лейтмотив життя цієї людини.

Зі святом, шановний тренере! Так тримати!