Ситуація по COVID-19 у м. Вільногірськ

15.10.2020
У нас в місті дві медичні установи. На керівництво кожної з них покладено окрему відповідальність та конкретні завдання стосовно дій під час поширення коронавірусу. І вони виконуються згідно з відповідними протоколами.
За інформацією головного лікаря КП «Вільногірський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергія Карповича, кількість вільногірців, які захворіли на COVID-19, із самого початку пандемії становить 12 осіб. Двоє з них померли, четверо одужали.
Станом на 15 жовтня 2020 року госпіталізованих з цим діагнозом – 2, на амбулаторному лікуванні – 4. На самоізоляції знаходиться 7 контактних осіб.
За інформацією в.о. директора КП «Вільногірська центральна міська лікарня» Олени Гаврилової, станом на 14 жовтня загальна кількість госпіталізованих у стаціонарні відділення становить 6 осіб: 3 дорослих і 3 дітей. Діагнози не пов'язані з коронавірусом. В інфекційному боксованому відділенні лікуються 6 осіб, 1 особа – у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії. Діагнози також не пов'язані з COVID-19.
Це офіційна інформація медичних установ.
Наші школи, у зв'язку із поширенням захворюваності в цілому по країні, пішли на канікули достроково на період з 15 по 30 жовтня 2020 року. Таке рішення прийнято відповідно до рекомендацій профільного міністерства, міністерства охорони здоров'я і рішення обласного управління освіти і науки.
Дитячі садочки, інші навчальні заклади працюють, дотримуючись всіх карантинних вимог.
Шановні вільногірці! Період непростий, адже восени завжди різко зростав рівень захворюваності на ГРВІ, а цього року ситуація ускладнена ще й поширенням коронавірусу. Тож не нехтуйте порадами лікарів, бережіть здоров'я і довіряйте лише офіційним даним, які надають лікарні.