Ситуація по громаді станом на 18 травня

18.05.2022

Сьогодні 18 травня, середа. Ситуація у громаді під контролем. Вся інфраструктура функціонує.

Є питання стосовно тимчасової затримки виплати  заробітної плати працівникам ВГМК. Чекаємо дієвих рішень від ОГХК з цього приводу. Для всього міста стабільна робота комбінату – надзвичайно важливе питання. Всі це розуміють та вболівають за колектив і взагалі за підприємство, яке є одним з основних роботодавців, джерелом наповнення міського бюджету, постачальником води на місто. Сподіваємось, ситуація покращиться.

Інші підприємства працюють стабільно. Я вдячний всім керівникам за тісну співпрацю і взаємодію у вирішенні багатьох нагальних питань громади.

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету Вільногірської міської ради, на якому я звітував про діяльність виконавчих органів ради та здійснення регуляторної політики у 2021 році.

Розглянуто також цілий ряд питань стосовно внесення змін та належного виконання заходів міських цільових програм, у тому числі програми  забезпечення громадського порядку та громадської безпеки, програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, забезпечення пожежної безпеки, програми підвищення боєздатності, виконання мобілізаційних заходів, заходів з територіальної оборони, програм розвитку освіти, здоров’я населення та інших.

Розглядаємо питання, важливе для багатьох мешканців громади, у яких є діти дошкільного віку. Йдеться про повернення дошкільних навчальних закладів до очної форми навчання. Тут буде проаналізовано різні фактори з урахуванням воєнного часу. Першочергові – це безпека дітей і дорослих, які працюють у цих закладах освіти. Сьогодні намітили шляхи розв’язання проблеми, далі винесемо питання на чергову сесію міської ради.

Впевнений, всі актуальні питання обов’язково вирішимо, поставлені завдання виконаємо.

Віримо в силу і стійкість наших збройних сил і в перемогу України.

Все буде добре!

Міський голова                                                                      Володимир Василенко