Ситуація по місту щодо протидії коронавірусу на 26.03.2020 року

Станом на ранок 26 березня ситуація у місті стабільна і керована.

За повідомленням медиків, на самоізоляції знаходиться 21 особа. Випадків захворювання на коронавірус у місті не зареєстровано.

Житлово-комунальні послуги надаються у повному обсязі. Всі інші послуги надаються у режимі, передбаченому карантинними заходами.

Керівники медичних установ зробили замовлення і частково отримали захисні товари на кошти, виділені з міського бюджету. Загальна ситуація у країні така, що поставки обіцяють виконати впродовж 1-3 тижнів.

Вільногірський гірничо-металургійний комбінат виділив безкоштовно гіпохлорид натрію для дезінфекції міста. КП «Жилкомсервіс» та волонтерами оброблено вже 17 будинків (вхідні групи під’їздів, ліфтові кабіни тощо).

Працівники міського відділу Державної служби надзвичайних ситуацій приступили до дезінфекції автобусних зупинок, місць громадського скупчення. Найближчим часом буде здійснюватися й обробка доріг та тротуарів.

Перевізники здійснюють санобробку транспорту самостійно.

Виготовлені спеціальні посвідчення для поліції, медиків та рятувальників. Ці посвідчення потрібні працівникам на період пандемії для транспортування їх на роботу та з роботи. Зараз складаються графіки нерегулярних пасажирських перевезень, що контролюватиме поліція.

Заявки на придбання необхідного медичного обладнання і захисних засобів надіслано депутату обласної ради Олександру Лазнікову та голові наглядової ради ТОВ «Вільногірське скло» Олегу Кришину.

Олег Кришин вже оплатив замовлення на 260 спеціальних костюмів для вільногірських медиків та 500 респіраторів відповідного класу.

Медичні працівники працюють у посиленому режимі. Телефони сімейних лікарів оприлюднені на офіційних сайтах установ і організацій міста, на інформаційних листівках та у соцмережах.