Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Ситуація по місту щодо протидії коронавірусу станом на 06.04.2020 року

06.04.2020

Станом на ранок 06 квітня на самоізоляції у нашому місті знаходиться 27 осіб. Це люди, які прибули із-за кордону. Випадків захворювань або підозри на Covid-19 у Вільногірську не виявлено. Ситуація у місті стабільна і керована.

У посиленому режимі працюють всі служби, які забезпечують життєдіяльність всієї інфраструктури, здійснюють правоохоронні заходи, турбуються про безпеку населення.

Рятувальна служба продовжує дезінфекцію вулиць і доріг міста. Відділ працює й у вихідні дні.

За кошти міського бюджету придбано нове обладнання для харчоблоку Центральної міської лікарні. Роботи з його установки та підключення до електричної мережі на безоплатній основі виконали працівники філії «ВГМК» АТ «ОГХК».

2, 3 і 6 квітня у міському штабі здійснювалась видача захисних засобів, придбаних за кошти міського бюджету, Олега Кришина, волонтерів міста. 250 масок передав у волонтерський штаб колектив філії «ВГМК» АТ «ОГХК». Частину масок передано у ЦМЛ, інші ж волонтери розповсюджують серед людей похилого віку.

Долучилась до спільної справи і патрульна служба міста ФОП Перехрест С.В., яка також поширювала серед населення захисні маски, придбані за власні кошти.

Дякуємо всім за співпрацю! Разом ми – сила!


« Повернутись