Ситуація у громаді станом на 10 травня 2022 року

10.05.2022

10 травня, вівторок. Минула ніч викликала масу коментарів у соцмережах – багато хто чув звуки, схожі на вибухи. Заспокою вас: до нас нічого не прилітало. Але правоохоронні органи проводять необхідні заходи з метою встановлення всіх обставин справи. Від себе застерігаю кожного, що у воєнний час відповідальність підвищується і покарання більш жорстокі. Тому перед тим, як вчинити будь-яку протиправну дію, сто разів подумайте, чи варто було це робити. І не забувайте – відеоспостереження працює, вулиці патрулюються. До того ж, діє комендантська година. Спіймаємо – буде погано. Обіцяю.

Хочу звернутися до тимчасових переселенців-чоловіків, зокрема, до тих, хто не реєструється в департаменті соціально-гуманітарної політики. Всі ми розуміємо, що вас від цього стримує. Але Україна у нас одна єдина і виборювати її свободу треба разом. Розраховуємо на вашу свідомість.

Сьогодні о 14:30 із брендованого намету наших добрих друзів - організації World Central Kitchen біля гуманітарного штабу (ЦПНДТ/школа №1) гості нашої громади із числа ВПО можуть отримати продуктові набори. Кожен набір розрахований на родину. Тож, запрошуємо вас, шановні.

Всім тихого спокійного дня.

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО