Ситуація у громаді станом на 14.06.2022

14.06.2022

Ситуація у громаді станом на 14.06.2022

Сьогодні 14 червня, вівторок. Ситуація у громаді спокійна і керована, працюють всі об’єкти критичної інфраструктури, всі служби функціонують у посиленому режимі.

У світі відзначають День донора крові. Шана і подяка всім нашим землякам, які свідомо ставляться до порятунку життя і віддають людям разом із кров’ю частинку своєї душі. За мирних часів донорство –важлива і потрібна суспільству справа, а зараз, у період військових дій, це справжній фронт зі стійкими та гідними поваги бійцями. Дякуємо вам, шановні донори, за врятовані життя наших поранених воїнів, за життя багатьох цивільних.

Фронти бувають різні. І інформаційний – один із основних у боротьбі з ворогом. Спецслужби агресора ведуть активну інформаційну війну, спрямовану на підрив нашої національної безпеки, на дестабілізацію всіх суспільно-політичних і соціально-економічних процесів в Україні, на провокацію панічних настроїв у населення.

Не піддавайтесь на ворожі підступи, на фейкові новини, не слухайте скабєєвих і соловйових. Нарешті, відмовтесь взагалі від інформаційних ресурсів країни-агресора, від російського супутникового телебачення.

Налаштуйтесь на вітчизняні офіційні джерела інформації, не дайте ворогу зламати наш патріотичний дух, послабити нашу впевненість у власних силах і піддати сумнівам наші переконання.

Ми на своїй рідній землі з її віковими традиціями, історією і культурою. Ми не зазіхали на чужі землі, не знищували і не перетворювали на рабів інші народи. Зараз ми відстоюємо свої позиції, свої висоти.

Залишаймося ж вірними нашим пращурам, нашим волелюбним ідеям і нашим серцям, тоді все й буде Україна!

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО