СИТУАЦІЯ У ГРОМАДІ СТАНОМ НА 16.06.2022

16.06.2022

СИТУАЦІЯ У ГРОМАДІ СТАНОМ НА 16.06.2022

Сьогодні 16 червня, четвер. У громаді все стабільно і спокійно завдяки нашим захисникам.

Вдячність благодійній організації «Карітас Кам’янське» за допомогу внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово розселені у нашій громаді. Сьогодні 200 осіб отримали продуктові набори. Волонтери доставили у Вільногірськ також памперси для дітей та дорослих.

Цими днями відбудуться благодійні заходи, спрямовані на підтримку ЗСУ.

Завтра, 17 червня, у Культурно-діловому центрі відбудеться благодійний творчий вечір «З тими, кого люблю» за участі Героя України, народної артистки України Ади Роговцевої. Разом з Адою Миколаївною вийдуть на сцену народна артистка України Лариса Руснак, заслужена артистка України Світлана Орліченко та заслужений діяч мистецтв України Катерина Степанкова. Українські зірки культури і мистецтва своїм талантом, своєю працею разом з усім народом роблять значний внесок у боротьбу України проти агресора. Якщо у вас, шановні земляки, є бажання долучитися до цієї акції і зустрітися з нашими гостями, приходьте. Квитки продаються у Культурно-діловому центрі.

Наступного дня, 18 червня, на малій сцені у міському парку відбудеться ще один благодійний захід – концерт «Разом подолаємо все!», який ініціювали наші рок-гурти «Іржаве Яблуко», «St.Pyatki» та «Dizattack».

Проведення цих патріотичних культурних заходів узгоджено з міською і районною адміністраціями. Прошу всіх глядачів дотримуватись правил безпеки і громадського порядку.

Цієї п’ятниці разом із комунальними підприємствами житлово-комунальної сфери колективно наведемо лад на території нашого парку. Не залишайтесь осторонь. Якщо є бажання, приєднуйтесь.

З вірою в Україну!

Володимир ВАСИЛЕНКО, міський голова