Ситуація у громаді станом на 20.06.2022

20.06.2022

Ситуація у громаді станом на 20.06.2022

Сьогодні 20 червня, понеділок. Зазвичай, це день оперативних нарад і робочих зустрічей з питань, запланованих на тиждень.

Якщо коротко: ситуація у громаді під контролем влади, критична інфраструктура функціонує належним чином. Гострі проблеми намагаємося вирішувати вчасно, і дякую всім причетним за взаємодію.

Минулої п’ятниці багато наших трудових колективів вийшло на прибирання території міського парку. Це необхідно було зробити після буревію.

Крім того, нагадаю всім, парк так і залишився об’єктом незавершеного капітального будівництва, що стоїть на балансі департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації. Зрозуміло: у нас війна, фінансування зараз немає, тому, якщо хочемо жити і відпочивати у гарних умовах, повинні самостійно й потурбуватись про це.

Дякую за участь в цій акції чистоти працівникам бюджетної сфери та житлово-комунального господарства міста. Технічну допомогу благодійно надали наші промислові підприємства: Вільногірський гірничо-металургійний комбінат, Мотронівський гірничо-збагачувальний комбінат, підприємство «Склянний Альянс», товариство «Гідроспецсервіс», управляюча компанія «Жилкомсервіс». Працівниками скляного заводу також на благодійній основі здійснено косіння трави.

Дякую всім за наведену в парку красу, а управлінню архітектури, капітального будівництва і житлово-комунального господарства міської ради вдячність за організацію та координацію робіт.

Сьогодні здійснюються роботи з удосконалення існуючої у місті системи оповіщення та налаштування її на нову подачу сигналу повітряної тривоги. Всі необхідні дозволи для цього нами отримано.

Слідкуйте за оголошеннями з офіційних джерел інформації: Оборона Вільногірська та Вільногірська міська рада у телеграм, на наших сторінках у фейсбуці та на сайті міської ради.

Спокійного всім тижня і лише гарних новин з усіх фронтів. Слава Україні!

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО