У Культурно-діловому центрі вітали випускників Вільногірського коледжу НметаУ.

05.07.2019

3 липня у Культурно-діловому центрі відбулись урочистості з нагоди випуску студентів Вільногірського коледжу Національної металургійної академії України.

На адресу студентів пролунало немало поздоровлень та побажань, вручені заслужені нагороди. Від імені міського голови випускників привітав секретар Вільногірської міської ради Володимир Смирнов. За активну допомогу Вільногірському міському відділенню поліції у затриманні злочинця пам’ятною медаллю народного депутата України Олега Кришина «Патріот України» відзначено випускника групи М-215 Дмитра Сокола. За активну волонтерську діяльність, допомогу учасникам АТО, відмінне навчання медаллю «Патріот України» відзначено ще одного випускника цієї групи – Дмитра Кривицького. За словами класного керівника групи М-215 Ігоря Миронюка, обидва хлопці вже визначилися зі своїм майбутнім і будуть вчитися на правоохоронців.

За успіхи у навчанні, активну участь у житті коледжу та міста та з нагоди закінчення навчання у Вільногірському коледжі Національної металургійної академії України грамотами народного депутата та міського голови відзначені: Маслюк Михайло, Заярська Аліна, Ємельянцев Владислав, Толкачов Денис.

За високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи навчання і виховання гідних громадян України грамотами міського голови нагороджені педагоги: викладач хімії та біології Тетяна Калашнікова, викладач електротехнічних дисциплін Ірина Комок та заступник директора коледжу з навчальної роботи Антоніна Марущенко.

Вітання нагородженим студентам, всім випускникам та їхнім педагогам-наставникам із завершенням навчання!