У місті триває конкурс “Випускник року”

06.02.2020

5 лютого в актовій залі Вільногірської ЗОШ №5 відбувся третій етап загальноміського конкурсу «Випускник року-2020» під назвою «Візитка». Конкурс вже став для нашого міста традиційним, і цього навчального року він проводиться в-одинадцяте. З моменту запровадження у перегонах взяло участь 87 випускників загальноосвітніх шкіл міста.

Конкурс проходить у м. Вільногірськ за підтримки міського голови Володимира Василенка. Організаторами заходу виступають: відділ освіти департаменту соціально-гуманітарної політики, КЗ “Міський методичний центр” та КЗ “Центр профільного навчання та дитячої творчості” Вільногірської міської ради.

Цього року позмагатися за звання «найкращого» виявили бажання десятеро учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста: Резнік Юлія, Ряжський Михайло, Журавський Андрій, Жир Катерина, Куц Софія, Білоусов Олексій, Лук’ян Тетяна,Турбіна Олена, Сидоренко Андрій, Сохацький Ярослав.

На початку програми учасників конкурсу привітав міський голова. Володимир Василенко побажав учням вдалої презентації, оптимізму та впевненості у власних силах.

Учасниками вже пройдено два основних етапи конкурсу: «Заочний» та «Інтелектуал». За умовами третього конкурсного етапу  учасники мали презентувати себе за допомогою мультимедійної презентації з усним супроводом.

До складу журі увійшли: Оксана Маркіна, завідувач КЗ «Міський методичний центр»; методисти КЗ «Міський методичний центр Оксана Повстянко та Тетяна Гаєвська; директор КЗ «Центр профільного навчання та дитячої творчості» Олена Найда.

За підсумками трьох проведених етапів лідером змагань є Турбіна Олена, але про однозначну перемогу говорити поки що зарано, адже на учасників чекає ще два етапи конкурсу: «Ритор» та «Соціальний проект».

Поки журі підбивало підсумки, присутніх у залі учнів та педагогів порадувала музичним подарунком Вікторія Осіпова, вихованка студії естрадного вокалу Олега Ярошенка ПкіС “Металург”.