Вільногірська міська рада — офіційний сайт

У рамках співпраці з Корпусом Миру США в загальноосвітній школі №4 відкривається Форум-театр!

13.08.2019

У рамках співпраці з Корпусом Миру США в загальноосвітній школі №4 відкривається Форум-театр!

В рамках співпраці з Корпусом Миру США проект, представлений в лютому цього року на конференції у Львові волонтером Патріком Шейером та викладачем Вільногірської загальноосвітньої школи Володимиром Коломаровим, пройшов конкурсний відбір і отримав фінансування (27 тисяч гривень) для створення та розвитку Форум-театру у Вільногірський середній школі №4.

Форум-театр – це методика, яка ще мало поширена в Україні, хоча її давно й ефективно використовують у багатьох країнах світу як засіб зробити суспільство щасливішим; як спосіб відкриття самого себе та інших, визначення та вираження наших бажань; як засіб зміни обставин, що завдають нещастя і біль, і засіб посилення того, що приносить світ. Форум-театр є мовою, що допомагає зрозуміти й розвинути емоційні сфери свідомості (емоційний розум), створити креативний підхід до позитивного вирішення проблем.

Сутність методики форум-театру - це пошуку рамках запропонованої вистави - разом із учасниками й учасницями - шляхів вирішення проблеми чи виходу зі складної життєвої ситуації. Форум-театр дає можливість не лише усвідомити проблему і сформувати ставлення людини до негативного явища, а й здобути навички пошуку шляхів для вирішення проблеми з використанням власного досвіду та досвіду інших людей, включаючи можливості підсвідомості та емоційного інтелекту.

У вересні-жовтні  у Вільногірській школі № 4 пройдуть підготовчі семінари-практикуми для майбутніх учасників проекту. Організатори запрошують всіх бажаючих взяти участь у цьому цікавому проекті як у ролі учасників, так і в ролі глядачів.


« Повернутись