У Вільногірську проходить Х міський конкурс «Випускник року»

01.02.2019

30 січня в актовій залі загальноосвітньої школи №5 відбувся третій етап міського конкурсу «Випускник року-2019». У ньому беруть участь восьмеро учнів 11-х класів чотирьох міських шкіл:

• Моісеєнко Катерина – загальноосвітня школа №2;
  • Зеленська Вікторія В’ячеславівна – загальноосвітня школа №2;
  • Щербина Аліна – загальноосвітня школа №3;
  • Шумілов Владислав – загальноосвітня школа №3;
  • Шамка Марія – загальноосвітня школа №4;
  • Щирова Катерина – загальноосвітня школа № 4;
  • Лукінова Анастасія – загальноосвітня школа № 5;
  • Власенко Анна – загальноосвітня школа № 5;

Конкурс, щовідбуваєтьсяцього року, ювілейний – десятий. 10 років тому він відразу прийшовся до душі нашій молоді як спосіб продемонструвати особистісні якості, виразити своє «Я», зробити перший крок до самоствердження. І весь час юнаки і дівчата відчувають суттєву підтримку з боку дорослих: батьків, вчителів, влади.

Конкурсна программа проходить під патронатом народного депутата України Олега Кришина за сприяння міського голови Володимира Василенка та заступника міського голови з питань діяльності виконавчихорганів ради - директора департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Інни Петруші.

На першому етапі були визначені навчальні успіхи конкурсантів за результатами 10 класу, створений такий своєрідний рейтинг успішності. У другому турі випускники змагалися в інтелектуальних здібностях. А цього разу, на третьому етапі конкурсу, вони презентували себе, своє шкільне життя, друзів, родинні цінності, таланти і хобі.

Успіхів, натхнення і впевненості у власних силах побажали конкурсантам в.о. міського голови, секретар міської ради Володимир Смирнов та начальник відділу освіти ДСГП Ірина Бойко.

Попереду у конкурсантів ще два вирішальних етапи – творчий, до якого також треба добре підготуватися, і конкурс риторів, у ході якого учні продемонструють уміння володіти аудиторією, обгрунтовувати свої думки відносно поставленої теми, відповісти на часом непрості запитання.

Вболіваємо за нашу молодь!