У Вільногірську стартував XXV чемпіонат області з гірського туризму "РУКАВИЧКА-2020"

12.02.2020

7 лютого на базі спортивної зали Вільногірської ЗОШ 4 розпочався XXV відкритий чемпіонат області з гірського туризму "РУКАВИЧКА-2020" на штучному рельєфі у закритих залах. Майже 100 вихованців гуртків спортивного туризму із міст Дніпро, Запоріжжя, Верхньодніпровськ, Кривий Ріг та Криничанського і Магдалинівського районів приїхали виборювати призові місця у змаганнях з гірського туризму. У чемпіонаті бере участь і команда вільногірських спортсменів.

На ювілейному параді усіх учасників привітала Олена Горбонос-Андронова, президент Федерації спортивного туризму Дніпропетровської області. Урочисто було піднято прапор змагань і головний суддя чемпіонату Яків Коршок сповістив про початок чемпіонату.

Осипова Вікторія виконала гімн нашої держави і надихнула учасників змагань на перемогу. А вихованці студії естрадно-бального танцю «Фламінго» КЗ «ЦПНДТ» прикрасили свято танцювальним номером.

У змаганнях беруть участь спортсмени різних вікових категорій. Остаточні результати будуть відомі по завершенню чемпіонату після 23 лютого. Бажаємо місцевим туристам вдалих виступів!