У Вільногірську тривають ремонти покрівель.

10.07.2019

Стан м’яких покрівель багатьох багатоквартирних будинків міста є незадовільним. Проблема з фінансуванням капітальних ремонтів почала розв’язуватись останні декілька років у тісній співпраці міської влади та народного депутата України Олега Кришина. Понад 40 покрівель було відремонтовано завдяки залученню коштів з державного та обласного бюджетів.

Цього року продовжується робота у цьому напрямку. На капітальний ремонт покрівель виділено 556 тисяч гривень з міського бюджету. Ще частину необхідних для ремонту коштів (а це 470 тисяч грн.) вдалось отримати за сприяння народного депутата Олега Кришина та директора ТОВ «Склянний Альянс» Федора Ткачмана. Це результат співробітництва згідно договору цього підприємства про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Вільногірськ.

Загальної суми вистачає на капітальний ремонт двох найбільш аварійних покрівель. Одна з них - буд.№52-а по вул. Молодіжній. Тут роботи вже завершуються. Днями на об’єкті побували міський голова Володимир Василенко та начальник відділу житлово-комунального господарства УАКБ і ЖКГ Вільногірської міської ради Тетяна Яфарова. Спілкуючись з представником підрядної організації Сергієм Прошею, вони ознайомились з ходом  виконання капітального ремонту. Найголовніше, що відзначив міський голова, роботи здійснюються якісно із сучасних матеріалів, період амортизації  яких становить від 20 до 30 років.

Міська влада прагне нарешті вирішити проблему з покрівлями. Та не менш важливим є подальше заощадливе ставлення самих мешканців будинку до виконаних робіт. На жаль, часто спостерігаються  випадки безконтрольного встановлення супутникових антен, відбивання снігу та ожеледі лопатами, мийка килимів (як це було зафіксовано саме на цьому будинку) та інші дії, що призводять до передчасного псування покрівлі. Тож звертаємось до жителів Вільногірська дбайливіше ставитися до громадського майна!

Після завершення ремонту м’якої покрівлі на цьому житловому будинку – наступний об’єкт – будинок № 20-а  по вул. Центральній.

Ми зробили ще декілька фото для прикладу, як можна подбати про свій під’їзд, про свій будинок, адже, погодьтеся, тут важливо все: і міцна покрівля, і чисті сухі підвали, і естетичний вигляд всієї будівлі та території навколо неї. У багатьох випадках сприяти гарним перетворенням здатні самі жителі. І головне, що бажаючі є! Один з них – Михайло Гребінь. Власноруч і за власний кошт він зробив вхід у під’їзд дійсно, як кажуть, парадним. Крім того, творчо підійшов до оформлення цоколя під’їзду,  Це ініціатива лише однієї людини, а нас – понад 23 тисячі.