У Вільногірську відбулась спартакіада серед ветеранів АТО, волонтерів та членів їх родин.

15.10.2019

12 жовтня на базі спортивного комплексу «Авангард» відбулась спартакіада ветеранів АТО, волонтерів та членів їх сімей, приурочена до Дня захисника України та Дня Українського козацтва. Організаторами та спонсорами заходу виступили: департамент соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради, громадська організація «Об’єднання учасників АТО Вільногірська», громадська організація «Громадська сила, філія «ВГМК» АТ «ОГХК», КЗ «Спортивний комплекс «Авангард».

Розпочався урочистий захід з виконання Гімну України. Учасників змагань привітали зі святами та висловили найкращі побажання: в.о. міського голови Володимир Смирнов, директор комунального закладу «СК «Авангард» та керівник ГО «Громадська сила» Олександр Бобошко, керівник ГО «Об’єднання учасників АТО Вільногірська» Олег Трофіменко.

На меті організаторів було не лише влаштувати спортивні перегони між учасниками, а й урізноманітнити їх дозвілля, створити умови для адаптації наших воїнів до мирного життя, відчути вже на спортивній арені надійне плече друзів. І це дійсно вдалося зробити, і , хоча у цій першій спартакіаді було й небагато учасників, весь захід пройшов на позитиві.

Змагаючись у бізі на дистанції 500 метрів, 3 місце посів Олексій Ткач, друге у Олега Трофіменка, а переможцем став Олег Чуба.

У змаганнях з настільного тенісу «бронзу» виборов Сергій Росліченко, «срібло» - Максим Ігнатенко і «золото» - Олег Чуба.

Гирьовий вид спорту не для слабких. І це підтвердили учасники змагань. Росліченкові Сергію вдалося підняти 16-кілограмову гирю 50 разів і посісти третє місце. Олег Чуба підняв гирю 100 разів і завоював друге місце. А переможцем у цьому виді змагань став Іван Зеленьов - кількість підйомів сягнула 102!

Найпопулярнішим як серед дорослих, так і серед дітей став дартс. У цьому виді спорту найбільше переможців. Серед чоловіків третє місце посів Іван Зеленьов, друге – у Олега Чуби, а переміг Рустам Келдіяров. Серед дівчат та жінок друге місце у Ріани Росліченко, а перше – у Анжели Ткач. Серед юнаків відзначилися брати Терещенки: Олексій виборов друге місце, Григорій – перше.

І завершальними стали перегони шашистів. У результаті цілого кола проведених товариських зустрічей були визначені кращі спортсмени: Володимир Гапончук – 3 місце, Олег Чуба – друге, а переможцем став Рустам Келдіяров.

На завершення відбулась церемонія нагородження, вручені медалі, почесні грамоти та солодкі призи. Вітаємо всіх чемпіонів спартакіади, учасників, вболівальників з першою міською спартакіадою! Перемоги і успіхів вам у майбутті, наші захисники!