У Вільногірську відбулось свято гумору.

09.04.2019

У Вільногірську відбулась традиційна гра кмітливих та веселих «Ліга сміху». За кубок міського голови Володимира Василенка боролися команди чотирьох загальноосвітніх шкіл міста. Організаторам шоу – департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради, як і в попередні роки, спонсорську підтримку надав народний депутат України Олег Кришин.

До складу журі увійшли керівники ЦПНДТ, музичної школи, КДЦ, ПКіС «Металург», КЗ «Методичний центр», представники депутатського корпусу та легендарної міської команди КВК «101-й кілометр».

І глядачі, і суддівська колегія відзначили, що з кожним роком майстерність команд зростає. Артистизм, винахідливість, гумор гравців створили неповторну атмосферу у залі Культурно-ділового центру. Повболівати за своїх і отримати порцію сміху та гарного настрою прийшло стільки бажаючих, що вільних місць практично не було.

Кому доводилося виступати на сцені, той напевне знає, яка відповідальність лежить на артистах: утримати увагу аудиторії, виконати вимоги положення конкурсу, захистити імідж навчального закладу. І все це конкурсантам вдалося. У відеозверненні міський голова Володимир Василенко привітав всіх учасників «Ліги сміху» з вдалими виступами, зі святом гумору і подякував за активну участь у культурному житті міста.

За підсумками журі, перемога і кубок міського голови другий рік поспіль у команди школи №3 «Молоді та успішні». Заслужену нагороду команді-переможниці вручив секретар Вільногірської міської ради Володимир Смирнов.

За участь і успішні виступи всі команди отримали кубки і почесні грамоти від народного депутата Олега Кришина. Їх вручив помічник Олега Юрійовича, депутат Вільногірської міської ради Валерій Денисюк.