У Вільногірську відбулось відкриття І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

10.10.2019

9 жовтня в актовій залі Вільногірської загальноосвітньої школи №5 відбулось урочисте відкриття І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У цьому захоплюючому заході, присвяченому вшануванню історії, кращих традицій українського козацтва та відзначенню Дня захисника України, взяли участь команди всіх шкіл міста: рій «Сокіл» (заклад загальної середньої освіти № 2); рій «Запорожці» (заклад загальної середньої освіти № 3); рій «Хмельниченки» (заклад загальної середньої освіти № 4) і рій «Козацька гвардія» (заклад загальної середньої освіти № 5).

Ігрова методика патріотичного виховання молоді впроваджується в навчальні заклади України з 2003 року і за підсумками роботи на даний час зарекомендувала себе як найбільш вдала форма позашкільної роботи з виховання молоді. У нашому місті «Сокіл» («Джура») проводиться вже кілька років поспіль. 2018 року рій ЗЗСО № 4 «Хмельниченки», а 2019 року рій «Козацька гвардія» ЗЗСО №5 взяли участь у її обласному етапі як переможці етапу міського.

Цьогорічний захід вже традиційно розпочався з виконання Гімну України та хвилини мовчання у пам’ять про героїв, які поклали життя за гідність і незалежність держави.

На першому етапі змагалися у перетягуванні линви (канату). За підсумками роботи журі місця розподілились таким чином: І місце – рій «Козацька гвардія» (отримали 4 бали в загальний залік); ІІ місце – рій «Хмельниченки» (3 бали); ІІІ місце – рій «Сокіл» (2 бали); IV місце – рій «Запорожці» (1 бал).

Це лише початок цікавої і водночас важливої для формування нашої молоді гри, попереду у конкурсантів ще 9 етапів змагань. Далі колишні захисники України поміряються силою, вправністю, витривалістю та інтелектом. Тож бажаємо всім учасникам наполегливості і вдачі у перегонах!