У Вільногірську відбулись урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту

10.09.2018

Сьогодні у Спортивному комплексі «Авангард» відбулись урочисті збори трудових колективів спорткомплексу та КДЮСШ з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Привітати їх прийшли міський голова Володимир Василенко та помічник народного депутата України Олега Кришина Валерій Денисюк.

Відкриваючи разом з директором спорткомплексу Олександром Бобошком урочистий захід, міський голова зазначив наступне: «З нагоди Дня фізичної культури і спорту вітаю всіх, хто докладає зусиль для розвитку цієї важливої сфери людської діяльності, хто несе культуру здорового способу життя у маси, хто демонструє волю до перемоги і цілеспрямованість. Найменші досягнення юних спортсменів, найгучніші рекорди наших зірок спорту – це праця, боротьба і перемога. Це гордість нашої країни. Бажаю всім вам, всм нашим спортсменам піднесеного настрою, непохитного здоров’я і нових перемог. Сягайте нових вершин, ставте амбіційні цілі. Нехай всі ваші найкращі задуми втілюються у життя».

Валерій Денисюк, вітаючи колектив зі святом, пригадав власне дитинство і заняття у спортивних секціях «Авангарду», а також передав теплі вітання від Олега Кришина і вручив відзнаки народного депутата кращим працівникам спортивних закладів. Пам’ятних медалей «Патріот України» удостоєні: Володимир Яцина, Ігор Іцхакін та Анатолій Оніщенко. Олену Верховодову відзначено пам’ятною медаллю «За вклад у розвиток громади». Сергія Муранова та Сергія Лущика нагороджено грамотами народного депутата України.