12.05.2022

Шановні мешканці та вимушено переселені  до Дніпропетровщини!

В умовах війни українська економіка страждає через знищення сотень підприємств, масову міграцію. Десятки тисяч людей втратили роботу й засоби до існування, тому багатьом зараз потрібно швидко змінювати профіль та рід занять, які не потребують наявності в особи повних або часткових професійних кваліфікацій, що значно спростить працевлаштування.

Введення воєнного стану в Україні зумовило особливі умови здійснення освітнього та навчального процесу, що регламентуються цілою низкою створених нових нормативно-правових документів національного рівня, які зумовлюють спрощення у кваліфікаційних вимогах,  допуску до робочих місць, організації навчального процесу.

Удосконалити свої професійні навички, змінити свою діяльність, опанувати нові професії та уміння, які надалі стануть основою для добробуту – усі ці освітні послуги вимушені переселенці, а також мешканці області зможуть у державних закладах професійної (професійно-технічної) освіти та навчальних структурах не підпорядкованих Міністерству освіти і науки України.

Перелік професій, компетенції на виконання певних видів робіт, за якими можна пройти короткострокове навчання (далі – перелік) додається. У переліку вказано найменування навчальних структур, їх координати та контакти для зв’язку, назва професій, компетенцій,  перелік робіт, які не потребують наявності в особи повних або часткових професійних кваліфікацій та форма навчання.

Бажаючи пройти навчання за професією по закінченню – отримують свідоцтво державного зразка; з компетенції за видами робіт – отримують сертифікат.

Консультації щодо проходження навчання можна отримати за телефонами:

- начальних структур, зазначених у переліку;

- навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області – 096 481 84 74;

- Федерація організацій роботодавців Дніпропетровщини – 067 894 14 14