Урочисті збори з нагоди Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтера

06.12.2019

5 грудня в Культурно-діловому центрі відбувся урочистий захід, присвячений Дню Збройних сил України і Міжнародному дню волонтера. У зборах взяли участь представники органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, представники багатьох громадських організацій, трудових колективів міста.

З визначними датами від імені міського голови Володимира Василенка волонтерів і військовослужбовців, всіх жителів міста привітав секретар Вільногірської міської ради Володимир Смирнов. У зверненні він сказав: «Українська армія є одним із символів нашої держави, її оберегом. З 2014 року захисникам доводиться зі зброєю захищати державність, суверенітет і цілісність України. Вірні громадянському обов’язку і поклику серця, у лави Збройних сил України прийшли тисячі справжніх патріотів, готових покласти на вівтар перемоги власне благополуччя і навіть життя. Серед них є і наші земляки-вільногірці. Ми пишаємося вами, шановні, вклоняємося за гідну службу і віримо у вас. Новітня історія України – це нові герої, здатні єднати народ, втілювати у життя загальнолюдські цінності і вікові прагнення українського народу свободи та незалежності. І сьогодні найтепліші побажання хочу висловити на адресу наших волонтерів - дітей і дорослих. Ви теж армія, яка несе країні світло і добро, милосердя і любов. Кожен з вас, у зоні АТО і ООС, у сиротинцях або лікарнях, у притулках для тварин або на благоустрої міських територій, робите одну важливу і неоціненну справу – даруєте частку своїх сердець ближнім, вчите людей жити за принципами співпричетності, гідності, даєте багатьом надію і впевненість у завтрашньому дні. Бажаю всій нашій громаді злагоди і процвітання, благополуччя і життєдайної енергії на довгі роки. Слава Збройним силам України! Слава волонтерам! Слава Україні!»

За вагомий особистий внесок у здійснення волонтерських ініціатив, високу громадянську свідомість та з нагоди Міжнародного дня волонтера подякою міського голови та подарунком були нагороджені: Олена Біленко, Максим Кішинський, Олександр Новіков, Вікторія Стовбун, Денис Шеремета, Ігор Яковенко, Олександр Яценко.

За особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, зразкове виконання військового обов’язку та з нагоди Дня Збройних Сил України грамотою міського голови та подарунком були нагороджені учасники бойових дій: Сергій Азгужинов, Віталій Бондюк, Олександр Глущенко, Віталій Клімас, Артур Коломоєць, Володимир Посунько, Володимир Савчук.

З теплими словами привітання зі сцени КДЦ до усіх присутніх звернувся голова громадської організації «Об’єднання учасників АТО Вільногріська» Олег Трофіменко: «Від імені нашого об’єднання та від себе особисто щиро вітаю волонтерів, військовослужбовців, ветеранів, учасників бойових дій, воїнів запасу, а також родини солдатів з Днем волонтера та з Днем Збройних сил України. Саме на волонтерів та військових покладена священна місія – боронити наш рідний край, забезпечувати мирне життя народу. Історія української держави та її збройних сил свідчить про те, що вони з честю виконують її».

За мужність, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку при захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди Дня Збройних Сил України медаллю «За відвагу» були нагороджені Олександр Максименко та Олексій Сторожко. Медаллю «За оборону рідної держави» нагородили Ярослава Журавля, медаллю «За службу державі» - Олексія Ткача. Медалі «За незламність духу» удостоєні: Сергій Кульніч, Сергій Пархоменко, Олександр Кшенский, Євгеній Салатян.

З нагоди Міжнародного дня волонтера нагородили медаллю «За заслуги» Сергія Журавля та Сергія Мельника, медаллю «За гідність та патріотизм» - Павла Ковтуна та Олега Ханжина.

З промовами на урочистостях виступили представники духовенства: отець Володимир та отець Вадим. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять всіх загиблих захисників України.

Творчий колектив Культурно-ділового центру підготував для вільногірців святковий концерт за участі самодіяльних артистів.