Урочистості з нагоди Дня Національної поліції Укаїни.

05.07.2019

4 липня в Україні відзначали День Національної поліції. У малій залі Палацу культури і спорту «Металург» філії «ВГМК» АТ «ОГХК» відбулися урочисті збори особового складу Вільногірського міського відділення поліції Жовтоводського відділу поліції  Головного Управління Національної поліції у Дніпропетровській області. З нагоди свята на захід завітали численні гості.

Начальник відділення, підполковник поліції  Дмитро Коваленко привітав колег з професійним святом і подякував їм за вірність обраній справі та сумлінне виконання службових обов’язків. Хвилиною мовчання учасники зборів вшанували пам’ять колег, загиблих під час виконання службових обов’язків та у зонах АТО та ООС, свого товариша по службі вільногірця  Олександра Горденка. Дмитро Коваленко відзначив, що син Олександра, Євгеній, пішов слідами батька і зараз працює у правоохоронних органах. Ряд працівників відділення та вдову Олександра Горденка, Ірину, було відзначено грамотами  та подяками керівництва.

Привітати вільногірських поліцейських з професійним святом приїхав народний депутат України Олег Кришин. У своїй промові він подякував присутнім за віддане служіння народові і зазначив: «Незважаючи на всі труднощі, ризики професії, загрози для життя і здоров'я, високо тримайте планку довіри людей, адже рівень визнання населенням вашої роботи є основним критерієм оцінки ефективності діяльності всіх правоохоронних органів. Бажаю кожному з вас, вашим рідним міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла, затишку та миру! А також успіхів у службі заради спокою громадян!»

Олег Кришин відзначив почесними  грамотами: начальника Вільногірського відділення поліції, підполковника Дмитра Коваленка; його заступника, майора Владислава Фурмана; начальника слідчого відділу Вільногірського відділення поліції, майора Ірину Мартюк; начальника сектору кримінальної поліції, майора Руслана Моісеєва;  начальника сектору реагування, майора Романа Литовченка; начальника сектору превенції Вільногірського відділення поліції, підполковника Сергія Большака;  слідчого, лейтенанта Євгена Ігнатченка;  оперуповноваженого сектору кримінальної поліції, старшого лейтенанта Олександра Курапова;  поліцейського сектору реагування, старшого сержанта Юрія Сивча.

Міський голова Володимир Василенко, звертаючись до колективу міського відділення поліції, сказав: «Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем Національної поліції України. Ваш обов’язок – гідно реалізовувати державну політику у сфері захисту прав і свобод наших громадян, протидії злочинності, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки. Професійність, рішучість, виваженість, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати працівник нової поліції. Тож нехай ваші зусилля будуть винагороджені повагою та довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання ваших подальших життєвих успіхів! Щастя вам та вашим родинам!»

За сумлінне виконання  службових обов'язків, професіоналізм,  особистий внесок у забезпечення законності і правопорядку та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України   грамотами міського голови нагороджені: Артем Борилюк, лейтенант поліції, дільничний офіцер поліції сектору превенції Вільногірського відділення поліції;  Станіслав Власов, старший лейтенант поліції, слідчий слідчого відділення;  Юрій Галушка, старший сержант поліції, помічник чергового сектору реагування патрульної поліції №2; Валерій Гапич, рядовий поліції, дільничний офіцер поліції сектору превенції; Людмила Годнюк, лейтенант поліції, слідчий слідчого відділення; Владислав Носовський, старший лейтенант поліції, старший інспектор чергового сектору реагування патрульної поліції №2; Олександр Попов, старший сержант поліції, поліцейський сектору реагування патрульної поліції №4; Олександр Пробийголова, капітан поліції, начальник сектору реагування патрульної поліції №1; Геннадій Семенов, капітан поліції, начальник сектору реагування патрульної поліції №4; Юлія Хоменко, старший лейтенант поліції, інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Вільногірського відділення поліції.

Працівники міського відділення отримали теплі привітання та подарунки від заступника генерального директора філії «ВГМК» АТ «ОГХК» Миколи Баранніка, представника ТОВ «Склянний Альянс» Олега Антоненка, депутата Вільногірської міської ради Євгена Крюкова, начальника Вільногірського  міського відділення ДСНС України Едуарда Дона.

Святковим подарунком для всіх учасників урочистих зборів стали виступи наших місцевих артистів: Олега Ярошенка, Лілії Осипової, Марії та Івана Кропинових.