Урочистий захід з нагоди Дня працівників освіти.

Щороку у першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти.

03 жовтня у Культурно-діловому центрі відбувся урочистий захід, на який завітали представники установ та організацій, підприємств,  колеги-освітяни, ветерани.

Зі святом освітян привітав виконуючий обов’язки міського голови Смирнов Володимир Олександрович: «Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим, незабутнім. У пам'яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Він наполегливо і лагідно вів нас дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові.

Впевнений, що ваша невичерпна енергія, плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню у дітей та молоді патріотичних і духовних ідеалів. Ця подвижницька праця буде гідно оцінена всіма, хто прагне бачити Україну заможною і авторитетною державою».

З нагоди професійного свята – Дня працівників освіти за багаторічну сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління та нагороджено Грамотою Міністерства освіти і науки:

Булгаку Лідію Петрівну - вчителя географії та біології Вільногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області;

Подяку Міністерства освіти і науки отримали:

Мохова Ольга Петрівна - вчитель математики Вільногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області;

Демчишак Ірина Іванівна - вихователь комунального дошкільного навчального закладу № 4 «Ромашка» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області;

Вітман Вікторія Миколаївна - вихователь комунального дошкільного навчального закладу № 4 «Ромашка» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

Грамоти міського голови та подарунки  отримали:

Бурхан Олена Олександрівна -  завідувача комунального дошкільного навчального закладу № 3 «Веселка»  Вільногірської міської ради Дніпропетровської області;

Гапич Ольгу Георгіївну - директор Вільногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області;

Горб Світлана Іванівна - інструктор з фізкультури комунального дошкільного навчального закладу № 2 «Веселі дзвіночки» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області;

Данилюк Ярослава Іванівна - заступника директора з навчально-виховної роботи Вільногірської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів № 5 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області;

Коршок Світлана Володимирівна - керівника гуртка «В’язання гачком» комунального закладу «Центр профільного навчання та дитячої творчості» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області;

Кравченко Андрій Андрійович - завідувач відділення Державного професійно-технічного навчального закладу «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти;

Мороз Людмилу Андріївна - викладач Вільногірського коледжу Національної металургійної академії України.

Також зі словами привітання до освітян звернулися керівник служби соціального розвитку філії «ВГМК» АТ «ОГХК» Носов Костянтин Володимирович та начальник міського відділу освіти ДСГП Бойко Ірина Миколаївна.

Немало теплих, слів прозвучало на адресу працівників закладів освіти, номери художньої самодіяльності, звичайно ж, прикрасили цей урочистий захід і допомогли створити дійсно святкову атмосферу у залі.