Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Усунення бар'єрів на шляху до самореалізації.

28.11.2019

  Щороку 3-го грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів, який проголошено з 1992 року Генеральною Асамблеєю ООН. Основною метою всіх заходів, які присвячені цьому дню є привернення уваги до проблем людей з обмеженими можливостями, на долю яких випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя!

  Усунення бар'єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, їх духовного та культурного зростання, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні  є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики держави.

   Державна служба зайнятості також не залишається осторонь від проблем осіб, що мають інвалідність та потребують додаткового соціального захисту. З цієї нагоди 27 листопада 2019 року фахівцями Вільногірської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості разом із головним спеціалістом відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Управління соціального захисту населення департаменту-соціально гуманітарної політики Василиною Світланою Володимирівною та головним спеціалістом  відділу Вільногірського бюро безоплатної правової допомоги Кам’янського МЦ з надання БВПД Савчук Наталією Костянтинівною було проведено захід для осіб з обмеженими можливостями у працевлаштуванні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

  Присутнім розповіли історію виникнення Міжнародного дня інвалідів, проінформували щодо послуг служби зайнятості особам з інвалідністю, наголосили на пільгах, які мають особи з інвалідністю згідно до чинного законодавства. Була надана інформація про безоплатне забезпечення санітарно-курортними путівками за наявності медичних показань, про можливість безоплатно отримати засоби для полегшення пересування та протезні вироби. Василина С.В. оголосила перелік документів, необхідний для оформлення матеріальної допомоги на лікування, та розповіла безробітним  про можливість навчання у Всеукраїнському центрі реабілітації інвалідів.

Кожен бажаючий мав можливість поставити запитання на перший погляд на банальні та разом з тим  дуже хвилюючі теми. Проведений захід збагатив уявлення запрошених про соціальну захищеність інвалідів з боку держави, зміцнив віру у свої сили та допоміг знайти однодумців.


« Повернутись