Увага! Розпочато голосування за проекти Громадського бюджету у м.Вільногірськ!

Голосування за проекти здійснюється з 08 по 23 листопада 2018 року.

Голосувати мають право – громадяни України віком від 14 років,  які зареєстровані або проживають на території м. Вільногірськ, що підтверджується офіційними документами:

• місце проживання особи зареєстроване у м. Вільногірськ, що підтверджується паспортом або довідкою про взяття на облік особи переміщеної з тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції;
  • підприємство, установа чи організація, де працює відповідна особа, зареєстроване у м. Вільногірськ, що підтверджується перепусткою;
  • особа, яка навчається у м. Вільногірськ, підтверджується студентським або учнівським квитком, або довідкою з навчального закладу з ПІБ та фото;

Кожен житель міста має п’ять голосів та може особисто проголосувати за різні п’ять проектів.

Голосування здійснюється заповненням електронної версії бланку для голосування за посиланням https://vilnogirsk-budget.e-dem.in.ua шляхом реєстрації через BankID, ЕЦП, або через модератора в пунктах для голосування.

Пункти для голосування визначені Координаційним комітетом:

1. Центр надання адміністративних послуг, м.Вільногірськ, вул. ім. В.В. Варена, 15 (перший поверх приміщення виконавчого комітету Вільногірської міської ради).
  2. КЗ «Міська бібліотека» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області, м.Вільногірськ, вул. Садова, 34 (ЗОШ I-III ступенів №2, другий поверх).