ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

17.12.2018

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

Ось вже п’ятий рік триває неоголошена, так звана «гібридна» війна. Підла, підступна, жорстока… Сумні звістки про загибель кращих синів, справжніх патріотів, захисників східних кордонів розлітаються чорними круками по неосяжних просторах нашої Батьківщини. Вони несуть з собою гіркоту, біль втрати, материнські та батьківські сльози.

16 грудня 2018 року Вільногірськ прощався з воїном-контрактником Збройних Сил України, що загинув, виконуючи свій священний обов’язок.

Простяков Владислав Дмитрович.

Це ім’я відтепер навічно буде закарбовано у символічній книзі пам'яті нашого міста, як приклад самовідданого і жертовного служіння державі, проявленої мужності під час захисту територіальної цілісності України та інтересів українського народу.

Його біографія лише  розпочиналася, його юнацькі мрії, плани та задуми лише формувалися і починали здійснюватися,. Було йому лише 22.

Народився Владислав 16 жовтня 1996 р. у м.Вільногірськ. З дитинства цікавився навколишнім світом, був допитливим і спостережливим, захоплювався спортом, непогано грав у футбол. Всюди і завжди був компанійським, мав багато друзів. З повагою ставився до старших, вчителів, педагогів. Навчався спочатку у Вільногірській ЗОШ № 2, а після 9-го класу поступив у ПТУ м.Дніпро. На вибір професії кулінара у значній мірі вплинуло дитяче та юнацьке захоплення. Він обрав мирну професію, мріяв нести людям добро та радість. Але доля підготувала інші випробування.

Новий і переломний період для Владислава розпочався 2016 року, коли його було призвано Верхньодніпровським РВК на строкову службу до лав Збройних Сил України. Після демобілізації він як загартований певним життєвим досвідом чоловік приймає тверде рішення продовжити службу за контрактом у складі 79-ої окремої десантно-штурмової бригади. За період несення служби сумлінно виконував свої обов’язки, за що й був нагороджений медаллю «За звитягу та вірність».

13 грудня 2018р. став останнім днем життя рядового Владислава Простякова. Під час масованого ворожого артилерійського обстрілу поблизу с.Гнутово він отримав важке поранення. Побратими негайно доправили його у Маріупольський військовий шпиталь, сподіваючись врятувати. На жаль, поранення виявилося несумісним з життям.

Сумна звістка охопила серця близьких та рідних. Усі, хто знав Владислава, спілкувався з ним, та й просто пересічні громадяни нашого міста подумки задають практично одні запитання: «Чому?», «Навіщо?», «За що?».

Міський голова Володимир Василенко, народний депутат України Олег Кришин, виконавчий комітет Вільногірської міської ради, депутатський корпус висловлюють глибоке співчуття родині загиблого воїна, висловлюють сум з приводу втрати дорогої людини і розділяють це непоправне горе.

Земля пухом герою і вічна слава!