Відбулась 82-а чергова сесія Вільногірської міської ради

22.05.2020

21 травня відбулось пленарне засідання 82-ї чергової сесії Вільногірської міської ради Дніпропетровської області. Засідання відбувалось на стадіоні СК «Авангард».

Депутатський корпус опрацював цілу низку питань: про виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку міста за І квартал 2020 року; звіт про виконання міського бюджету за І квартал; про міську цільову програму впровадження державної політики органами влади у м.Вільногірськ на поточний рік; про внесення змін до ряду міських цільових програм та до рішення Вільногірської міської ради від 19 грудня 2019 року № 1756-76/VІI „Про міський бюджет м.Вільногірськ на 2020 рік”.

Розглянуто і вирішено також декілька питань управління архітектури, капітального будівництва та житлово-комунального господарства. У розділі «Різне» було заслухано інформацію щодо реформування вторинної ланки системи охорони здоров’я на місцевому рівні та опрацювання протокольних доручень.