Відбулось пленарне засідання 84-ї чергової сесії Вільногірської міської ради

26.06.2020

25 червня в Культурно-діловому центрі відбулось пленарне засідання 84-ї чергової сесії Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

Депутатами затверджено місцеві податки і збори на 2021 рік, перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, внесено зміни у низку міських цільових програм та до рішення Вільногірської міської ради від 19.12.2019 року №1756-76/VII «Про міський бюджет м.Вільногірськ на 2020 рік».

Депутатський корпус затвердив проєкт рішення про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Вільногірськ, зміну засновника, найменування та затвердження Статуту комунального підприємства «Вільногірська центральна міська лікарня» Вільногірської міської ради, вирішив низку питань УАКБ і ЖКГ Вільногірської міської ради.

По кожному з них прийнято відповідне рішення.