Відкриття соціального гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб.

01.08.2019

31 липня 2019 року відбулась значуща подія: відкрито соціальний гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб в рамках проекту "Створення житлових умов для ВПО в м. Вільногірськ, Дніпропетровська область (соціальне житло – квартири)». В минулому це дитячий садок, який протягом майже двадцяти років не використовувався за призначенням, і на сьогодні  одержав друге життя  – в одному крилі розміщений гуртожиток, а друге крило займає Департамент соціального захисту, що також є символічним для майбутніх мешканців гуртожитку. За ініціативи Українського фонду соціальних інвестицій в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», за фінансової підтримки німецького банку KfW в будівлі гуртожитку створено житлові умови для  32  внутрішньо переміщених осіб, а саме облаштування 16 кімнат гуртожитку із санвузлами та двома загальними кухнями площею 558 кв.м. Загальний обсяг фінансування об’єкта – 7,5 млн. грн.

На урочистості з нагоди відкриття соціального гуртожитку завітали представники міської влади на чолі з міським головою Володимиром Василенком, почесні гості, представники Українського  фонду соціальних інвестицій на чолі з директором Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій  Сергіем Кадигробом, працівники департаменту соціально-гуманітарної політики, а також майбутні мешканці соціального гуртожитку з числа переселенців.

Відкриваючи урочистий захід, Володимир Василенко подякував всім, хто допоміг у відкритті соціального гуртожитку.  Звертаючись до присутніх, привітав вільногірців з відкриттям будівлі і подякував всім, хто долучився до цієї важливої справи. Він зазначив, що на відкриття соціального гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб чекали давно і готувалися: пройшли складний шлях від початку реконструкції будівлі до її оснащення. Відкриття соціального гуртожитку - це важливий крок, який здійснено задля створення належних умов проживання для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у місті.