Вільногірці поповнюють лави ЗСУ

02.10.2020

Сьогодні в залі засідань виконавчого комітету Вільногірської міської ради відбулися проводи призовників до лав Збройних Сил України. Цього року для проходження строкової військової служби проводжали Едуарда Казенного, Сергія Манькуса, Родіона Махлая.

Міський голова Володимир Василенко та начальник відділу обліку військовозобов’язаних та з мобілізаційної роботи виконавчого комітету Олександр Глущенко привітали новобранців та побажали їм міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

На згадку про цю подію призовники отримали цінні подарунки від міської влади: швейцарські рюкзаки SWISSGEAR, а також адресні листи з напутніми словами міського голови.

Призов до лав Збройних Сил України триває.