Вільногірська школа №4 відзначила 50-літній ювілей

03.09.2019

1 вересня 2019 року Вільногірська загальноосвітня школа №4 І-ІІІ ступенів Вільногірської міської ради відзначила свій 50-й ювілей. Урочиста частина святкування відбулась у Палаці культури і спорту «Металург» філії «ВГМК» АТ «ОГХК». Привітати педагогічний колектив з подарунками, квітами, гарним настроєм прийшли численні гості: міський голова Володимир Василенко, колишні випускники, батьки, учні, колеги, представники міських підприємств, організацій, установ. Серед почесних гостей було багато ветеранів педагогічної праці, людей, які значну частину свого життя присвятили саме цій школі.

Здана в експлуатацію у 1969 році, школа вивчила і виховала тисячі вільногірців, дала їм путівку у життя. У різні роки школу очолювали гідні і шановані у громаді люди. Назавжди у пам’яті містян залишиться її перший директор – Іван Зінченко. Естафету самовідданої праці та вірності справі у подальшому прийняли Аделаїда Єлізарова, Анатолій Дмитрук, Ольга Мохова. Сьогодні колектив очолює колишня випускниця школи, досвідчений педагог і патріот школи Ольга Гапич.

Злагоджений, дружній колектив закладу готувався до ювілею відповідально і наполегливо, по крупицям збираючи інформацію про колег та колишніх учнів. За останні роки склад цієї великої і потужної команди значно помолодшав, але традиції зберігаються, зв’язки підтримуються. І багатьом надзвичайно приємно було зустріти тут ветеранів педагогічної ниви, перших працівників цієї школи: Валентину Манакову, Валентину Гарист, Світлану Гузовську, Валентину Зайченко, Раїсу Блохіну, Григорія Михайліченка.

Теплі слова вдячності вчителям і спогади про дитинство звучали від колишніх випускників: Лариси Мантули (Надутої), яка відкривала школу в далекому 1969 році; Ігоря Бокія, який давав перший дзвоник пам’ятного 1969-1970 навчального року і прилетів на цю ювілейну зустріч з далекої Канади (м. Торонто), де зараз живе і працює; Олександра Прокопенка, директора філії «ВГМК» АТ «ОГХК»; Ігоря Самофала, голови загальношкільного батьківського комітету закладу освіти. Приємним сюрпризом для всіх були відеозвернення недавніх випускників, особисті зустрічі у великій залі палацу та у стінах рідної школи.

Атмосфера, створена творчим колективом школи, колегами, батьками, учнями, яскрава програма святкового заходу були дійсно неперевершеними. 50 років – лише початок великого і багатообіцяючого майбутнього для закладу. Тож з новими силами до нових горизонтів, школо!