Вільногірські діти не залишаться без медичного обслуговування та лікування.

09.11.2018

Педіатричне відділення КЗ «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» (працює за адресою: вул.ім.Ю.М.Устенка, буд.19, перший поверх, в приміщеннях КП «Вільногірський МЦПМСД») тимчасово, з 10 листопада не буде приймати на лікування хворих дітей у зв’язку з хворобою лікаря-педіатра.

Амбулаторна медична допомога хворим дітям в цей період (як і раніше) буде надаватись лікарями КП «Вільногірський МЦПМСД». Хворі діти будуть обслуговуватись медичними фахівцями цього закладу у робочі дні з 8.00 до 20.00, у суботу-з 8.00 до 14.00, у неділю-вихідний. Крім цього хворій дитині лікарями КП «Вільногірський МЦПМСД» може надаватись амбулаторна лікарська допомога  у вигляді денного стаціонару або стаціонарного лікування вдома. У неробочі години центру ПМСД (субота-після 14.00, неділя, робочі дні-після 20.00) первинна лікарська допомога хворим дітям буде надаватись черговими лікарями педіатричного відділення КЗ «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» за адресою: вул. ім.Ю.М.Устенка,буд.19, приймальний передпокій педіатричного відділення на першому поверсі.

У випадках, коли хвора дитина за медичними висновками потребує цілодобового лікарського контролю, вона буде транспортуватись для лікування до педіатричного відділення П'ятихатської центральної районної лікарні медичним автомобілем служби медичної допомоги.

У випадках, коли стан здоров'я дитини дуже важкий, і вона потребує інтенсивної терапії та ретельного лікарського нагляду медичним фахівцем вузької спеціалізації, дитина одразу  госпіталізується у відділення анестезіології та інтенсивної терапії КЗ «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради», де негайно вживаються заходи інтенсивного лікування та ведеться підготування для направлення такої дитини у відповідний спеціалізований лікувальний заклад в м.Дніпро за допомогою транспорту обласної служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Педіатричне відділення КЗ «Вільногірська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради»  відновить свою роботу у звичному режимі з виходом лікаря-педіатра з лікарняного.

Бажаємо міцного здоров'я всім вільногірцям і просимо вибачення у батьків дітей за тимчасові незручності.

З повагою в.о. головного лікаря Шкуровська Н.М.