Вільногірські педагоги відзначили професійне свято

08.10.2018

4 жовтня у Культурно-діловому центрі відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників освіти. У ньому взяли участь представники педагогічних колективів навчальних закладів міста, ветерани педагогічної праці, численні гості.

Вітаючи учасників святкового зібрання, міський голова Володимир Василенко сказав: «Ваша справа – одна з найважливіших у світі, адже покликана передавати новим поколінням мудрість, досвід, знання, напрацьовані людством. На вас покладена велика відповідальність за результати не лише навчання, а й виховання дітей і молоді, за збереження їхнього життя. Це великий труд, натхненна творчість, яка вимагає від кожного з вас певних зусиль і умінь. Вдячність вам і пошана! З нагоди свята хочу побажати вам належного визнання учительської праці від держави, матеріальної стабільності і достатку вашим родинам. А також бажаю любові і поваги від учнів. Нехай ваші кращі риси, ваша обізнаність і людяність завжди будуть для них орієнтирами у житті. Порозуміння і плідної взаємодії вам з батьками вихованців, адже ви робите одну важливу справу на благо всього суспільства».

За багаторічну сумлінну працю подяками Міністерства освіти і науки відзначені: Ярослава Данилюк, вчитель математики ЗОШ №5; Олена Шабаршина, вчитель музики, етики та естетики ЗОШ № 2; Людмила Єршова, вчитель початкових класів ЗОШ № 4; Катерина Філатова, вчитель початкових класів ЗОШ № 4; Любов Бабець, музичний керівник КДНЗ №3 «Веселка»; Маргарита Сокуренко, музичний керівник КДНЗ № 3; Вікторія Денисенко, музичний керівник КДНЗ № 8; Вікторія Векленко, вчитель-логопед КДНЗ № 4.

За вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти грамотою міського голови та подарунком нагороджені: Тетяна Брюхова, заступник директора з навчально-виховної роботи відділу дитячої творчості комунального закладу «Центр профільного навчання та дитячої творчості»; Тетяна Гаєвська, методист комунального закладу «Міський методичний центр»; Людмила Зубаровська, завідувач бібліотеки Вільногірського коледжу Національної металургійної академії України; Антоніна Єршова, вихователь-методист комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 6 «Сонечко» комбінованого типу; Вікторія Листопад, викладач державного професійно-технічного навчального закладу «Західно-Дніпровський центр професійної освіти; Інна Проша, заступник директора з науково-методичної роботи та питань початкової школи Вільногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5; Альбіна Сербін, вчитель російської мови та зарубіжної літератури Вільногірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

Від імені народного депутата України Олега Кришина вільногірських освітян привітав його помічник Валерій Денисюк. Крім найкращих побажань педагоги отримали і відзнаки народного депутата. Пам’ятною медаллю «За вклад у розвиток громади» нагороджені: вчитель біології, екології та основ здоровя загальноосвітньої школи №5 Ірина Тхоренко, завідувач комунального закладу «Міський методичний центр» Оксана Маркіна та вчитель біології, екології та основ здоров’я ЗОШ № 5 Галина Жолоб. Грамот народного депутата удостоєні: логопед дитячого садочка №4 Світлана Дениско, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 2 Марина Голик, учитель інформатики ЗОШ № 4 Тетяна Івашина, вихователь дитячого садочка № 8 Тетяна Таралико, машиніст прання білизни ДНЗ № 2 Софія Нагорна, вихователь ДНЗ № 3 Любов Бородай, бібліотекар ЗОШ № 3 Світлана Пуриш. А директору Вільногірського коледжу Національної металургійної академії України Олені Погребняк народний депутат передав сертифікат на придбання комплектів спортивної форми для студентів.

З найкращими привітаннями зі сцени КДЦ до учасників урочистостей звернулись: керівник служби соціального розвитку філії «ВГМК» ПАТ «ОГХК» Костянтин Носов, представники релігійних конфесій

Як завжди, чудову святкову програму підготував для педагогів міста творчий колектив Культурно-ділового центру. З концертними номерами виступили: народні вокальні колективи ПКіС «Металург» «Господиня гарна я», «Явори» і «Яворята», солістка вокального ансамблю «Вільногірочка» Людмила Савельєва, Андрій Козлов, Олег Ярошенко, Дарія Косенко, Людмила Дрозд, вихованці театрального відділення дитячої музичної школи, хореографічний колектив ЦПНДТ «Фламінго», ансамбль «Акорд» та інші самодіяльні артисти нашого міста.