Вільногірську – 65! Люди, місто, події

05.04.2021

Віктор Яровий – наш почесний геолог-першопроходець

2 квітня у міській бібліотеці стартував творчий проект «Люди-легенди нашого міста», присвячений 65-річчю Вільногірська та жителям, які зробили особистий внесок у розбудову міста і його громади.

Перша зустріч з причини карантину відбувалась у вузькому форматі. Називалась вона «Він був по-справжньому щасливою людиною» і була присвячена почесному громадянину нашого міста, геологу-першопроходцю, учаснику розбудови комбінату Віктору Давидовичу Яровому.

У заході взяли участь секретар Вільногірської міської ради Олександр Бобошко, начальник відділу культури, національностей та релігій ДСГП Лариса Родіонова, громадський діяч Володимир Смирнов та працівники бібліотеки.

Днями в Україні відзначали професійне свято геологи, тому на цю зустріч організатори запросили й колишніх колег Віктора Ярового Ларису Варен та Олега Крименчуцького. Вони з радістю поділилися спогадами про спільну роботу на ГМК, про трудові будні і свята, про завжди оптимістичну і критично мислячу натуру Віктора Ярового. До спогадів про нашого знаменитого вільногірця – професіонала і громадянина, долучився і Володимир Смирнов.

З вітальною промовою виступив секретар Вільногірської міської ради Олександр Бобошко. З нагоди Дня геолога він вручив грамоти та цінні подарунки гостям-геологам.

Творчий колектив бібліотеки презентував відеофільм про життя та професійну кар’єру Віктора Ярового.

Пам’ять про нашого земляка житиме і в цих кадрах, і в спогадах сучасників. Цього року йому мало виповнитися 90…