Вітання міського голови Володимира Василенка з Новим роком та Різдвом Христовим

27.12.2019

Дорогі вільногірці!

Добігає кінця 2019 рік. Для нашої громади він був визначним тим, що ми зберегли тенденцію сталого розвитку всіх галузей господарювання, відпрацювали рік без заборгованості по заробітній платі, виконали всі взяті на себе зобов’язання по соціально-економічному і культурному розвитку міста. Ми виважено і злагоджено розпорядилися бюджетними коштами. Майже всі міські цільові програми виконані вчасно і в повному обсязі.

Звичайно ж, є питання, над якими доведеться ще працювати: ремонт доріг і покрівель, поступове оновлення комунікацій і удосконалення роботи ЖКГ, реалізація проектів капітального будівництва, покращення санітарного стану міста, реформування освіти, вторинної ланки медицини тощо. Ми готові до вирішення багатьох складних проблем і нових питань, пов’язаних із процесом децентралізації, і тут розраховуємо на дієву підтримку з боку області і держави.

Попереду у нас велика напружена робота, і я висловлюю вдячність всім, хто не залишається байдужим до проблем, хто опікується ними, приймає доленосні рішення, активно проявляє себе у повсякденному житті міста, захищає його гідність. Завдяки всім нам, нашій взаємодії місто живе і розвивається.

Від душі вітаю всіх вас, дорогі вільногірці, з новорічними святами та Різдвом Христовим! Нехай задумане збувається, щастя і добробут  у домівках оселяються, а Всевишній хай дарує усім нам своє покровительство та захист.

Гарного настрою, оптимізму, міцного здоров’я, приємних сюрпризів!

Зі святами! З Новим роком!

З найкращими побажаннями

міський голова Володимир Василенко