Вітання народного депутата України Кришина О.Ю. з Днем пам'яті та примирення та Днем перемоги!

06.05.2019

Дорогі земляки! Шановні наші ветерани!

Від душі вітаю всіх вас з Днем Перемоги, з Днем примирення і пам’яті про тих, хто відвоював у фашистських загарбників рідну землю, хто захистив людство від коричневої чуми. Ці сторінки не викреслити з нашої історії і не забути ніколи.

Уклін і шана всім ветеранам, дітям війни! Ви не лише вибороли перемогу, пережили лихоліття, а й підняли з руїн міста і села, подарували мир і щастя новим поколінням.

Хай ваше життя буде довгим і безхмарним, зігріте турботою і душевним теплом оточуючих.

Хай у наших родинах панують злагода, благополуччя і спокій, а кожний новий день несе вам радість і віру у свої сили, у свою правду.Миру нам усім! З Днем Перемоги!

Народний депутат України Олег Кришин