Вітання народного депутата України Олега Кришина з нагоди дня соціального працівника.

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаю вас із професійним святом.Щодня ви на практиці реалізуєте державну політику з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. І, напевне, більшість з вас працюють у цій непростій сфері не лише зі службового обов'язку, а й за покликом душі. Адже соціальна робота - це мистецтво спілкуватися, налагоджувати зв'язки між людьми. Крім того, що виробите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства, ви ще йдаруєте людям надію, віру, впевненість у завтрішньому дні.

Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей.Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть суспільству, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Натхнення вам і творчих успіхів у вашій благородній справі! Миру і благополуччя у ваші родини!

Народний депутат України Олег Кришин