Вітання спортсменів

11.09.2020

Сьогодні секретар міської ради Володимир Смирнов привітав колектив СК «Авангард» та КДЮСШ з Днем фізичної культури та спорту. Звертаючись до спортсменів, він зазначив: «Від імені міського голови Володимира Василенка вітаю вас із Днем фізичної культури та спорту. Ми пишаємося вагомими досягненнями наших прославлених спортсменів на рідній землі та за кордоном. Всі ви - наша гордість, наша надія! Міцного всім здоров’я, успіху в підкоренні нових спортивних вершин, вдалих стартів та перемог у повсякденному житті!»

Колег по роботі привітав зі святом і директор СК «Авангард» Олександр Бобошко.

За розвиток спортивно-масової роботи серед учнівської молоді, пропаганду фізичної культури та спорту, здорового способу життя грамотами міського голови та подарунками відзначені: Тетяна Браницька, Надія Галдецька, Віктор Ковтун, Микола Ковтун, Галина Педан, Ірина Потапенко, Анастасія Сафонова.