Вітання Валентині Шакіній з нагоди ювілею.

02.10.2018

2 жовтня свій ювілейний день народження відзначає Валентина Шакіна, голова профспілкового комітету ТОВ «СКЛЯННИЙ АЛЬЯНС».

За роки професійної діяльності Валентина Кузьмівна проявила себе не лише як добросовісний і відповідальний працівник підприємства. Ця жінка є гідним прикладом відданого громадянина своєї держави,активного члена міської громади. Їй вдається поєднувати в собі такі важливі риси як дипломатія, справедливість, вимогливість, людяність. Не випадково трудовий колектив підприємства впродовж багатьох років обирає Валентину Шакіну своїм профспілковим лідером. Неодноразово вона працювала у складі виконавчого комітету Вільногірської ради, брала участь у вирішенні багатьох нагальних проблем міського рівня.

За вагомий внесок у розвиток міста і підприємства Валентина Кузьмівна нагороджена почесною відзнакою «За заслуги перед містом».

Вітаємо Валентину Кузьмівну Шакіну з визначною датою, бажаємо щасливої долі, міцного здоров’я і мирного неба над головою.

Виконавчий комітет Вільногірської міської ради.