Вітання з нагоди Дня державної служби України

23.06.2022

Шановні державні службовці!

Сьогодні ваше професійне свято - День державної служби України, цілої армії фахівців, основним завданням яких є практичне виконання завдань і функцій держави, досягнення стійкості її засад і цілісності.

Аспекти вашої служби різні: соціальні, політичні, правові, соціологічні. Кожний з них має надважливе значення у житті суспільства і функціонуванні держави в цілому. Зараз, коли йдуть активні військові дії на території нашої країни, всі ми працюємо у посиленому режимі, кількість завдань зростає, рівень відповідальності теж. Від якості виконання ваших посадових обов’язків, від вашого добросовісного ставлення до роботи, професіоналізму і компетенції певною мірою залежить ефективне функціонування усіх трьох гілок влади, реалізація інтересів, прав і свобод громадян.

Від душі бажаємо вам оптимізму, стресостійкості, високої працездатності і незгасимого патріотизму. Хай у ваших родинах всі будуть живі і здорові, в домівках панують злагода і благополуччя.

Перемоги всім нам!

Міський голова Володимир ВАСИЛЕНКО