Вітання з нагоди Дня медичного працівника

16.06.2022

Шановні працівники медичних установ!

19 червня в Україні відзначають День медичного працівника. Напередодні професійного свята дозвольте привітати ваші трудові колективи, кожного працівника і висловити повагу і вдячність за віддану працю на благо суспільства.

Медицина – це життєво важливий фронт для всієї держави, а ви – його незламні і мужні бійці!

В умовах реформування галузі охорони здоров’я вам довелось зіткнутись із чисельними проблемами економічного і фінансового характеру, вступити у боротьбу зі смертельним вірусом. Нелегко медичній сфері і зараз, коли розгорнулась широкомасштабна агресія проти України з боку росії.

Міська рада завжди підтримує вас і тримає на контролі всі питання, пов’язані зі стабільною і безперебійною роботою наших медичних установ.

Від усієї нашої громади низький уклін вам за професійність, сумлінне ставлення до своїх обов’язків, за віру, надію і любов, які ви даруєте людям щодня.

Бажаємо вам невичерпного оптимізму, міцного здоров’я, родинного затишку, мирного синього неба над головою, а нашим воїнам-медикам неушкодженими і з перемогою повернутися у громаду. Щастя всім!

Володимир ВАСИЛЕНКО, міський голова

Олександр БОБОШКО, секретар Вільногірської міської ради