Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Вітаємо з професійним святом – Днем скловиробника та дякуємо за плідну співпрацю

19.11.2020

Колектив ТОВ «Склянний альянс», який очолює генеральний директор Федір Михайлович Ткачман  19 листопада буде відзначати професійне свято – День СКЛОВИРОБНИКА.

Ми щиро вітаємо колектив зі святом, дякуємо керівництву заводу за плідну співпрацю зі службою зайнятості, і зичимо всім міцного здоров’я,  виробничих досягнень та здобутків. 

Вже не один рік підприємство є надійним соціальним партнером, яке тісно співпрацює зі службою зайнятості. Основними  професіями  на  підприємстві  є: інженери-технологи,   інженери-конструктори, скловари,   оператори  склоформувальних  машин, налагоджувальники автоматичних ліній, слюсарі-ремонтники, слюсарі-інструментальники, транспортувальники, шліфувальники скла, сушильники сировини та матеріалів, укладальники-пакувальники, контролери скляного виробництва, машиністи пакувальних машин, водії навантажувачів та електрогазозварники. Так, за 10 місяців поточного року підприємством було заявлено 317 вакансій, з яких, майже 90%,  були укомплектовані працевлаштуванням безробітних осіб. На постійній основі, щороку, підприємство створює тимчасові робочі місця для учнівської та студентської молоді на період канікул, у вільний від навчання час. В до карантинний період спеціалісти підприємства приймали активну участь у щорічних спільних заходах «День зайнятості», також проводились популярні  дні «Відкритих дверей на виробництві».     

Сподіваємось, що ми і надалі, пліч-о-пліч, будемо здійснювати державні завдання в питаннях працевлаштування незайнятого населення.

         

Адміністрація Вільногірської  МФ ДОЦЗ

 


« Повернутись