Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва у Вільногірську

08.11.2019

8 листопада у КЗ «Міська бібліотека» Вільногірської міської ради відбулось урочисте свято з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

У заході взяв участь міський голова Володимир Василенко. Від душі він привітав присутніх наступними словами: «Ваш внесок у розвиток національної культури неоціненний. Щоденна невтомна праця заслуговує на визнання та слова глибокої вдячності від громади, адже ви не лише даруєте всім піднесений настрій, естетичну і духовну насолоду. Ви долучаєте людей до багатовікової культурної спадщини, пробуджуєте серця і душі. Тим самим ви єднаєте всіх, примножуючи велич рідного краю і всієї України. Від душі бажаю вам і вашим сім’ям здоров’я, добра, благополуччя, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняються всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення та життєвих перемог!».

За особистий внесок у розвиток культури та мистецтва міста, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва грамотами міського голови та пам’ятними подарунками було нагороджено: Юлію Баб’як, Наталю Дмитрук, Сергія Дробязка, Лілію Заболотну, Андрія Козлова, Дарію Косенко, Наталю Мінаєву.

З теплими словами привітання до колег звернулася начальник відділу культури, національності та релігій департаменту соціально-гуманітарної політики Лариса Нескоромна. У своїй промові вона висловила особливу подяку за співпрацю та підтримку культурної сфери міста фізичним особам-підприємцям: Наталії Самойловій, Наталії Бурлак, Віталію Дубині, Тетяні Алмазовій, Анатолію Шавлу, Владиславу Плужнику, Тетяні Ярошенко.

Із задоволенням учасники заходу переглянули відеоролик «Територія свята», підготовлений творчим колективом міської бібліотеки за участі представників молодших поколінь нашої громади. У ньому представлені трудові будні працівників культури та мистецтва, загальноміські святкові заходи, а також погляд на професію з боку дітей. Подарунком для всіх стала й пісня у виконанні Андрія Козлова, активного учасника культурного життя міста.